bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2013
  • 8 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1192

Urzędnicy na warsztatach ekologii

Za nami:

Od 8 do 9 kwietnia w Bielsku-Białej będą trwały warsztaty Grupy Wymiany Doświadczeń w ramach VII spotkania pod nazwą "Efektywność energetyczna".

Grupy wymiany doświadczeń to spotkania wspomagające samorządy w przygotowywaniu planów doskonalenia świadczonych usług. Spotkania GWD są częścią projektu pod nazwą "Doskonalenie zarządzania usługami publicznymi i rozwojem w jednostkach samorządu lokalnego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, a realizowanego przez Związek Miast Polskich.

Tematyka warsztatów obejmuje takie zagadnienia jak: zarządzanie energią, wpływ zarządzania środowiskowego na kreowanie polityki ekologicznej miasta, monitoring i zarządzanie energią w obiektach komunalnych, a także wykorzystywania odnawialnych źródeł energii na terenie gminy.

Grupy wymiany doświadczeń skupiają najczęściej 5-7 samorządów, które zdecydowały się wspólnie pracować nad poprawą oferowanych usług. W warsztatach, które odbędą się w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej udział potwierdzili przedstawiciele m.in. z Ełku, Gośliny, Częstochowy, Poznania, Słupska oraz dodatkowo z Katowic i Sosnowca.

Rozpoczęcie warsztatów odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 10:00 w Sali Sesyjnej Ratusza.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.