bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3933

Brutalne pobicie w centrum miasta

Kto wie, jak zakończyłoby się pobicie 23-letniego mężczyzny, którego w kałuży krwi odnalazł pracownik jednej z bielskich stacji paliw.

Do zdarzenia doszło czwartkowej nocy na stacji benzynowej w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej. Z ustaleń wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Kłótnia dość szybko przerodziła się w rękoczyny, w trakcie których jeden z napastników rozbił butelkę na głowie ofiary.

Sprawcy pozostawili rannego, nieprzytomnego mężczyznę na śniegu. Na szczęście pokrzywdzonego w porę odnalazł pracownik pobliskiej stacji paliw, który powiadomił o zdarzeniu pogotowie i policję. Dzięki tym informacjom, policjanci już po krótkiej chwili zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 18 lat, podejrzewanych o pobicie.

Badanie stanu ich trzeźwości dało wynik od 1,5 - 2,5 promili alkoholu. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają teraz szczegółowo okoliczności w jakich doszło do zdarzenia. Zatrzymani usłyszą dzisiaj zarzuty przestępstw, za które grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.