Wiadomości
- 3 grudnia 2024
- 5 grudnia 2024
- wyświetleń: 23670
Otwarcie restauracji Burger King w Bielsku-Białej. Sieć będzie rozdawać darmowe kanapki
Za nami:
5 grudnia (czwartek) sieć restauracji Burger King uroczyście otworzy swoją drugą placówkę w Bielsku-Białej, przy ulicy Warszawskiej 182. Tym samym liczba restauracji Burger King w Polsce wzrośnie do 75.

Restauracja mieści się na terenie Comfy Park Bielik, który otwarcie ma już 5 grudnia. O tym jakie sklepy i punkty usługowe będą w centrum handlowym pisaliśmy w TYM artykule.
W dniu otwarcia marka przygotowała dla swoich gości szereg atrakcyjnych akcji promocyjnych, takich jak: 100 darmowych Whopperów i 100 skarpetkowych burgerów. Goście restauracji będą mogli także skosztować tortu, przygotowanego specjalnie z tej okazji.
ZOBACZ TAKŻE
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
20 czerwca"Lato z Radiem i Telewizją Polską". Doda, Michał Szpak i Maryla Rodowicz wystąpią w Bielsku-Białej
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Apel o pilną wymianę gazociągu przy ul. Żeńców. Mieszkańcy wskazują na zagrożenie i liczne awarie
Remontu chodnika przy ul. Bystrzańskiej nie będzie... przynajmniej na razie
Mieszkańcy mówią: nie dla placu składowego przy ul. Napędowej w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









