bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2013
  • 11 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2619

Warsztaty dla przyszłych mam

Za nami:

11 kwietnia w Qubus Hotel, mieszczącym się przy ulicy Mostowej, odbędą się bezpłatne warsztaty "Mamo, To Ja". Warsztaty kierowane są do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat.

ciąża
Warsztaty dla przyszłych mam


Warsztaty odbędą się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy (g. 11.00-14.30) kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat ("Jestem Mamą"). Blok popołudniowy (17.00-20.30) adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka ("Moda na Brzuszek").

Podczas spotkań w bloku "Jestem Mamą" zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat prawidłowej diety dziecka, wartości zdrowotnych soków, odporności dziecka czy bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście). Nie zabraknie wątku związanego z ekologicznymi rozwiązaniami dla młodej mamy. Z myślą o najmłodszych uczestnikach warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne i punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w bloku "Moda na Brzuszek" będą poruszane zagadnienia związane z dietą mamy i dziecka, nowoczesną pielęgnacją skóry przyszłej mamy i noworodka, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży czy też deponowaniem krwi pępowinowej. Również tutaj zaproszeni specjaliści opowiedzą uczestnikom o ekologicznych rozwiązaniach dla młodej mamy.

W trakcie warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, upominków, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

18 marca ruszyła oficjalna rejestracja na warsztaty - [url=http//warsztaty.mamotoja.pl]www.warsztaty.mamotoja.pl[/url].

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.