Wiadomości

  • 20 marca 2013
  • 1 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3093

MiniGemini po europejsku

Za nami:

6 i 7 kwietnia w bielskim Gemini Park odbędą się kolejne spotkania z cyklu MiniGemini. W godzinach od 13.00 do 18.00 dzieci będą uczyć się i bawić wspólnie z Przedszkolem Anglojęzycznym Mały Europejczyk.

Dzieci, dziecko
6 i 7 kwietnia Gemini Park zaprasza dzieci na kolejne MiniGemini


W czasie MiniGemini mali Europejczycy wyruszą w podróż po Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Rosji, Holandii, a także udadzą się do dalekiej Australii i Chin. Wspólnie - w czasie zajęć plastycznych - wykonają pizzę, maski karnawałowe, statki z origami, latawce, "talerzykowe" żaby.

Poeksperymentują, prowadząc badania nad olejem i wodą. Stoczą bitwę "pomidorową", poszukają "złota" oraz popłyną statkiem do słonecznej Italii.

Aby poprawić koordynacje oraz pamięć ruchowo-taneczną, nauczą się tańczyć kankana, zorbę, krakowiaka, tańce hiszpańskie. Zdobyte umiejętności wykorzystają podczas włoskiej dyskoteki.

Dzieciaki będą miały okazję poćwiczyć język angielski podczas zabaw ruchowo-tanecznych i zabaw z chustą animacyjną. Chętni otrzymają zwierzątka z baloników, a odważni - kolorowe buzie.

"Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne usytuowane przy ulicy Św. Anny 22 w Bielsku-Białej, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim przez cały dzień. Oprócz zajęć dydaktycznych oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych, w tym "kółko zabaw logicznych", "zabawy z czytaniem", rytmikę, taniec, matematykę, gimnastykę z elementami korektywy, basen, tenis.

lik / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj