Wiadomości

  • 18 marca 2013
  • 24 marca 2013
  • wyświetleń: 2869

Koncert Michała Bajora w Teatrze

Za nami:

W niedzielę 24 marca W Teatrze Polskim odbędzie się koncert Michała Bajora. Będzie to wieczór piosenek lirycznych, melodyjnych, dramatycznych i komediowych.

michał bajor


"Od Piaf do Garou" to kolejny recital Michała Bajora promujący jednocześnie podwójny album z piosenkami francuskimi. Michał Bajor wychował się na piosenkach znad Sekwany. W roku 1984 Wojciech Młynarski rozwinął te zainteresowania i postawił kropkę nad "i" drogi estradowej artysty. Zaprosił aktora do spektaklu muzycznego pt.: "Brel" w warszawskim teatrze Ateneum.

Spektakl stał się wielkim wydarzeniem, a Bajor został okrzyknięty (przez publiczność i krytykę), następcą takich bardów francuskich jak Charles Aznavour czy Gilbert Becaud. Od tego momentu aktor i piosenkarz poświęcił się prawie całkowicie karierze związanej z muzyką. Stworzył swój własny teatr piosenki podróżując po kraju i świecie z wieloma recitalami.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć piosenki z repertuaru Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Gilbert Becaud czy Garou. Wszystkie w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego i stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego.

Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy), 40 zł (II balkon).

lik / bielsko.info

źródło: Teatr Polonia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj