
Wiadomości
- 18 marca 2013
- 21 marca 2013
- wyświetleń: 2616
Porozmawiają o sporcie i biznesie
Za nami:
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, działające przy Akademii Techniczno-Humanistycznej, zapraszają na IV StartUp Mixer. Tematem przewodnim spotkania będzie sport i biznes.
Czekają nas dyskusje o tym jak przekuć swoje sportowe pasje na biznes i jak radzić sobie prowadząc własną firmę związaną ze sportem. W wydarzeniu wezmą udział startupy działające przy AIP ATH, w roli ekspertów osoby związane ze sportem: Ewelina Czechowska, trener, szkoleniowiec, właścicielka szkoły tańca Furora, która opowie m.in. o własnych zmaganiach w prowadzeniu i zakładaniu firmy.
StartUpMixer to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń. Spotkanie odbędzie się 21 marca 2013 o godz. 16.00 (kampus ATH, budynek L, pok. 306-307).
StartUpMixer to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń. Spotkanie odbędzie się 21 marca 2013 o godz. 16.00 (kampus ATH, budynek L, pok. 306-307).
ZOBACZ TAKŻE

Działkowicze liczą na wsparcie miasta

Prezydent Klimaszewski nie chciał podwyżki

Każda złotówka się liczy. Ratusz zaoszczędził 20 000 zł na przetargu na tonery

Gorący tematCzy prezydent Bielska-Białej dostanie podwyżkę? Radni podejmą decyzję na najbliższej sesji

[FOTO] Centrum Bajki i Animacji OKO z nominacją do prestiżowej nagrody EU Mies Award 2026

Bogmar BB, WizjaNet i Infac z nagrodami Firma Roku 2025 podczas jubileuszu BIG
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


