bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2013
  • wyświetleń: 2059

Praktyki na drugim końcu świata

Praktyki Chinach, Malezji, czy Brazylii? Czemu nie! Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC organizuje projekty międzynarodowej wymiany i praktyk zagranicznych.

global citizen
Praktyki na drugim końcu świata


Skorzystaj ze sposobności, jaką daje AIESEC i wyjedź na praktyki lub wolontariat, m.in. do krajów Europy Środkowej i Wschodniej, Chin, Indii,Turcji, Malezji czy Brazylii i Rosji. To szansa na uzyskanie bezcennego doświadczenia zawodowego oraz doskonalenie języka obcego.

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka mieszcząca się w 113 krajach i zrzeszająca ponad 86 000 członków. Zadaniem organizacji rozwój młodych ludzi poprzez poszerzenie zdolności w zakresie przedsiębiorczości, marketingu, sprzedaży, PR, HR, IT, finansów, logistyki oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole i kierowanie nim.

Projekt "Global Citizen" to międzynarodowy program wymiany międzynarodowej dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoja kulturą. "Global Citizen" realizowany jest za pomocą projektów opartych na edukacji kulturowej i budowaniu tolerancji, rozwijaniu umiejętności trenerskich, przedsiębiorczości, umiejętności z zakresu marketingu oraz wzrost świadomości na temat globalnych problemów.

"Global Talents" to międzynarodowy program praktyk zagranicznych skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Program Global Talents to również okazja do rozwoju języków obcych oraz poznania ludzi i kultury różnych krajów.

Aplikować można do 31 marca 2013 roku pod linkami: www.global-citizen.pl oraz www.globaltalents.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.