Wiadomości

  • 15 marca 2013
  • 27 marca 2013
  • wyświetleń: 1731

Kiermasz Wielkanocny w Sferze

Za nami:

Od 15 marca Galeria Sfera zaprasza na coroczny Kiermasz Wielkanocny, który będzie trwał aż do 30 marca.

sfera


- Ze Świętami Wielkanocnymi wiąże się wiele tradycji i zwyczajów. Powtarzane są one co roku i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Aby tradycji mogło stać się zadość, jak co roku Galeria Sfera zaprasza do odwiedzenia Kiermaszu Świątecznego, gdzie będzie można nabyć przepiękne, unikatowe, a nawet ręcznie wyrabiane produkty - opowiada Joanna Bierówka, menadżer ds. marketingu Galerii Sfera.

Kiermasz Wielkanocny to doskonałe miejsce do kupienia oryginalnych prezentów, którymi można obdarować najbliższe osoby i sprawić im dużą radość. Na stoiskach nie zabraknie też pięknych elementów wyposażenia wnętrz, dzięki którym można pomysłowo przystroić na święta dom lub mieszkanie.

Kiermaszowe stoiska to jednak nie wszystko. Najemcy Galerii Sfera przygotowali na ten przedświąteczny czas wiele atrakcyjnych promocji, obniżek i okazji zakupowych.

lik / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj