bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2011
  • wyświetleń: 7936

BMW wjechało w autobus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło nocą z piątku na sobotę w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów. Kierowca bmw uderzył w bok autobusu miejskiego. Od sprawcy pobrano krew do analizy na zawartość alkoholu.

Wypadek BMW Autobus


Wypadek BMW Autobus
fot. Policja


33-letni bielszczanin kierujący bmw, utracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez pas zieleni i uderzył w bok autobusu miejskiego, który zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną. W wyniku zderzenia, kierowca bmw doznał złamania wyrostków kręgosłupa szyjnego i piersiowego. Przewieziono go do szpitala. Jednocześnie pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Policja prosi wszystkich, posiadających informacje na temat tego wypadku o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121230, tel. alarmowe 997 lub 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj