Wiadomości
- 18 lipca 2024
- wyświetleń: 2453
Nowa kładka nad Wapienicą - inwestycja zakończona
16 grudnia 2022 z Nadleśnictwo Bielsko poinformowało o zamknięciu kładki, która znajduje się nieopodal zapory na rzece Wapinica. Mostek zamknięto z powodu katastrofalnego stanu technicznego. Po długim okresie oczekiwania przejazd czy przejście są znów możliwe.

Sytuacje opisywaliśmy między innymi w TYM artykule.
Mostek ten umożliwia zorganizowanie fajnej wycieczki pieszej czy rowerowej. Spacer można zaplanować tak aby zrobić pętlę bez potrzeby wracania tą samą drogą.
ZOBACZ TAKŻE
Wraca problem kładki w Wapienicy. Mieszkańcy mają dość braku działań
Plac zabaw to nie tylko zabawa. Ile kosztuje dziecięca radość?
Plac zabaw przy lotnisku w Aleksandrowicach wciąż zamknięty. Wiadomo, kiedy może zostać otwarty
Bohater doczeka się swojej ulicy lub placu?
"Chaszcze" na rondzie przy ul. Gościnnej i Kolistej zamiast łąki kwietnej
Spór wokół Placu Wojska Polskiego. Petycja mieszkańców kontra władze miasta
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







