Wiadomości

  • 28 czerwca 2024
  • 1 lipca 2024
  • wyświetleń: 13942

[FOTO, WIDEO] Miss i Mister Beskidów 2024. Wiemy kto wygrał

Bielsko-Biała oklaskiwało wczoraj zwycięzców 36. edycji konkursów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów. Koronę Miss Beskidów zdobyła Michalina Siewier z Mikołowa, tytuł Miss Beskidów Nastolatek wywalczyła Julia Ciesielczyk z Barwałdu Średniego, a Misterem Beskidów został Bruno Naturski z Bielska-Białej. Dochód z pokazu mody przekazano na Hospicjum w Bielsku-Białej.

Miss i Mister Beskidów 2024. Wiemy kto wygrał · fot. Bielskie Centrum Kultury


  • Koronę Miss Beskidów zdobyła: Michalina Siewier z Mikołowa.
  • Koronę Miss Beskidów Nastolatek zdobyła: Julia Ciesielczyk z Barwałdu Średniego.
  • Koronę Mistera Beskidów zdobył: Bruno Naturski z Bielska-Białej.


Gala finałowa była wydarzeniem dla miłośników piękna i talentów. Uczestnicy zaprezentowali się w różnych odsłonach. Nie zabrakło również momentów nostalgii, gdy na scenie pojawili się utytułowani finaliści i finalistki z lat minionych, przypominając o bogatej historii konkursów.

Wisienką na torcie gali był bez wątpienia charytatywny pokaz mody, w którym udział wzięły VIP-y ze świata polityki, biznesu, medycyny, kultury i sztuki. Dochód z tego pokazu w całości zostanie przekazany na rzecz Hospicjum w Bielsku-Białej, co nadało wydarzeniu dodatkowy wymiar dobroczynności.

Zapraszamy także na krótką wideorelację. Autorem jest Pan Adam Bijok.

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.