Wiadomości

  • 25 czerwca 2024
  • 5 lipca 2024
  • wyświetleń: 884

Parking przy ZUS-ie na Traugutta zamknięty dłużej niż zakładano

Z powodu prac remontowych, w dniach od 25 czerwca do 12 lipca, parking przy budynku Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ulicy Romualda Traugutta 2A będzie niedostępny. Utrudnienia te związane są z koniecznością rozstawienia rusztowań przy ścianie budynku.

Parking przy ZUS-ie na Traugutta zostanie zamknięty na kilka dni
Parking przy ZUS-ie na Traugutta zostanie zamknięty na kilka dni · fot. Freepik


Parking, który pierwotnie miał być zamknięty do 5 lipca, niestety pozostanie nieczynny do 12 lipca. Informacja o przedłużeniu zamknięcia dotarła do nas dziś (5.07) i została przekazana przez panią Beatę Kopczyńską - regionalnego rzecznika prasowego ZUS.

"Klienci bez przeszkód będą mogli korzystać z dojścia do wejścia głównego prowadzącego do sali obsługi klientów od ul. Traugutta, w tym z podjazdu dla osób o szczególnych potrzebach. Na czas remontu strefa z rozstawionym rusztowaniem będzie odpowiednio oznakowana i zabezpieczona. Przepraszamy za ewentualne niedogodności z tym związane" - informuje Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim.

Zac / bielsko.info

źródło: ZUS Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.