Wiadomości

  • 24 czerwca 2024
  • 19 lipca 2024
  • wyświetleń: 9327

[FOTO] Cykl imprez Wlot na Spot. Czyli ośmiu DJ-ów, jedna przyczepka. Kolejne wydarzenie już za nami

Wlot na spot to cykl lubianych przez bielszczan imprez z grillem, muzyką i chillowaniem na świeżym powietrzu. W każdy czwartek lipca i sierpnia o godz.: 18.00 dj-je rozstawią się swoją klasyczną Niewiadówką N126 dostosowaną do grania imprez w plenerze. Mamy dokładny rozkład jazdy tej imprezy razem z datami.

DFX / Park Włókniarzy · fot. Zac / bielsko.info


DJ TURBO - 4 lipca g. 18.00, Bulwary StraceńskieTURBO-dj, beatboxer, freestyle mc, graffiti writer, artysta. Od końcówki lat 90 związany z kulturą hip hop oraz scena Jungle. Pod koniec lat 90tych zaczął przygodę z miksowaniem winylowych płyt hiphop/dnb.

Jego dj sety najczęściej składają się z selekcji imprezowych ragga junglowych rytmów z tłustym basem zahaczając o dnb i jumpup z jamajskim stylem nawijania oraz turntablistycznym podejściem do miksu (Hiphop/Funk/UkGarage/Bassline).

Jego sety można było usłyszeć na cyklicznych imprezach związanych ze sceną Bassowo Junglowa jak i na festiwalach : My Dub Is Jungle, Księga Dżungli , Wyspowa Bassowa , Bassweekender , Snowfest , BCX24 , Monkey Druma oraz na falach radiowych rozgłośni : Newonce , Radiospacja oraz RaveFM
Zeszłoroczny finalista Mistrzostw Świata federacji IDA w kategorii Party Rocking Battle 2023.
Poza muzyką mocno związany z graffiti, streetartem i malarstwem artystycznym.

DJ TURBO - 4 lipca g. 18.00, Bulwary Straceńskie · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


CATZ DJ - 11 lipca g. 18.00, BłoniaZe światem muzyki po raz pierwszy zetknął się w 2010 roku w Tyskim klubie Tokarnia Manager muzyczny i rezydent Katowickiego klubu Cooler. Grywał w wielu klubach i miastach Polski. Jego setów nie ograniczają żadne gatunki muzyczne, a brzmienia charakteryzują się świeżością, ponieważ dużo eksperymentuję. Muzyka, jaką możemy usłyszeć na jego występach to m. in. Hip Hop, R’n”B, Soul, Funk, Disco oraz Muzyka Elektroniczna.

DFX - 18 lipca g. 18.00, Park WłókniarzyDFX - Bartosz "Alien" Kasowski. Od DJ'ingu wszytko się zaczeło, jego studio "34UDGS" otwarte w 2001r. początkowo miało byc tylko miejsciem do rozwijania umiejętności grania, jednak sukcesywnie pasja do dzwieku przekształciła się w życiową misiję i karierę. Współpracował w zasadzie z każdym artystom sceny Hip Hop w polsce, w tym z śp.Tomaszem Chadą, Zbukiem, Admą, Kartky'm itd. na róznych płaszczyżnach, od nagrań, przez mix, mastering, kręcenie teledysków, wydawnictwo, czy obsługę koncertów z poziomu realizatora i organiozatora.

Przez wiele lat realizator koncertowy bielskiego zespołu PsioCrew, oraz legendarnego składu Pokahontaz, Paktofoniki. Równolegle w początkowych latach działalności rozwijał sie jako Dj, gdzie miał okazje grać w wielu Bielskich klubach (Arhythmia, Tlen, Tupot, itd), jaki w Krakowie (Maska), Zakopanym (VaVaVoom), Warszawie (Luzztro), Szczecinie (Crossed), Raciborzu (Ozon), czy np. na festiwalu Sountropolis w Ogrodzieńcu - jego ulubiony styl to house, base house, tech house.

Człowiek "duch" bielskich klubów muzycznych w których opiekuje sie sprzętem nagłosnieniowym, pośrednio dostarczając ich słuchaczom emocji poprzez dźwięk - jeśli bawiłeś się w jakimś bielskim klubie przez ostatnie dwie dekady - to pewnie na niego trafiłeś, albo słuchałeś jego pracy.

CHRISS JAXX - 25 lipca g. 18.00, DębowiecPrzygotujcie się na dużą dawkę muzyki house!
To jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny house music. Bardzo chętnie powraca do klasyki gatunku, co za każdym razem można usłyszeć w jego setach. Intensywnie działa na polskiej scenie klubowej, regularnie bierze też udział w czołowych miejscówkach. W lecie jego setów można posłuchać na głównych festiwalach, ma na swoim koncie także występy za granicą.

ATINA - 1 sierpnia g. 18.00, LotniskoJej przygoda z muzyką zaczęła się wiele lat temu od miksowania drum and bassu z winyli. Jednak życie wymusiło dłuższą przerwę - dopiero po latach ta pochodząca z Bielska DJ-ka ponownie zaczęła grać w klubach. Dziś w jej setach można usłyszeć różne odmiany muzyki house- od klimatów deep po progressive i melodic house. Żywiołowa energia i doskonały kontakt z publicznością to wyznaczniki jej DJ- skiego stylu.

Można było ją usłyszeć na Snow Fest Festival, Carbon Festival oraz Yass Festval w Cieszynie.
Grała w klubie Lśnienie w Bielsku- Białej, Sixa oraz Cel w Katowicach, Projekt Lab w Poznaniu oraz Transformator we Wrocławiu, gdzie ostatnio zagrała closing set po brytyjskim duecie Eli&Fur.

MICHOS & DJ URE - 8 sierpnia g. 18.00, Skocznia w Cygańskim LesieMichos a.k.a LoseMind - Producent, raper, Dj, wokalista funk-rockowego zespołu AMAYA. Właściciel studia nagrań ( Lose Mind Studio ) znajdującego się w Bielsku- Białej. Twórca warsztatów muzycznych dla dzieci i młodzieży.

DJ URE- Dj, Turntablista pochodzący z Bielska-Białej od zawsze związany z kulturą HIP-HOP , mocno zwiazany z Polską sceną turntablistyczną,5x Mistrz Polski IDA , trzeci na mistrzostwach świata IDA WORLD 2022, członek ekipy NCB, Zagrał nieskończoną ilość koncertów i imprez na teranie Kraju i za granicą. Jego sety to HIP-HOP pomieszany z różnymi gatunkami muzycznymi poprzeplatany dużą ilością skreczy i beat jugglingu.

NEEVALD - 15 sierpnia g. 18.00, Park za RatuszemOd zawsze z pasją i miłością do House Music. Wielkopolską publicznością zaczął bujać już od około 2000 roku, ale tak na prawdę swoje klubowe skrzydła rozwinął po 2004. Delikatnie brzmiące zmysłowe dźwięki. Plażowe rytmy i wyjątkowo taneczny flow. To domena jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj'ów.

W swoich słonecznych setach pogrywa zmysłowe funky, piano i vocal house, opierając się często na delikatności deep'ów. Również zagląda do mocniejszej tech house'owej stylistyki, nie wykraczając za sztywne i taneczne ramy swojej osobowości.

Piotr znany jest z bardzo wyjątkowej i przyjaznej energii, która emanuje zza konsolety.
Zawsze uśmiechnięty i wesoły, tak jak uśmiechnięta i wesoła jest jego muzyka.
Mimo dużej ilości bardzo premierowych brzmień, które serwuje klubowiczom, sposób w jaki to robi jest gwarantem wyśmienitej zabawy dla wszystkich będących na parkiecie, tych którzy szukają czegoś premierowego, ale także tych dla których klubowy dźwięk jest czymś zupełnie nowym.

MICHAŁ J. SANDECKI - 22 sierpnia g. 18.00, Park SłowackiegoMichał J. Sandecki, znany również jako DJ i konferansjer pod pseudonimem Ojciec Prowadzący, to prawdziwy artysta i mistrz ceremonii. Jego niepowtarzalne podejście do prowadzenia imprez sprawia, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem dla uczestników.

Powraca cykl imprez Wlot na Spot. Czyli ośmiu DJ-ów, jedna przyczepka

Zac / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.