Wiadomości

  • 6 czerwca 2024
  • 8 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1191

Mela Koteluk charytatywnie w Cavatina Hall. Zaśpiewa dla hospicjum pomagającym dzieciom

Za nami:

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo z przyjemnością zaprasza na wyjątkowy koncert charytatywny Mela Koteluk w Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Koncert odbędzie się 8.06 o godzinie 19.00. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz hospicjum, które od lat niesie pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

Cavatina Hall
Mela Koteluk charytatywnie w Cavatina Hall. Zaśpiewa dla hospicjum pomagającym dzieciom


- Działający w Hospicjum Domowym lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz pracownicy socjalni opiekują się przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu nieuleczalnie chorymi dziećmi, obarczonymi ryzykiem przedwczesnej śmierci - pisze na stronie wydarzenia organizator.

- Pod opiekę hospicjum trafiają dzieci w sytuacji, gdy lekarze w szpitalu wykorzystali już wszystkie możliwości, dalsze leczenie niesie coraz więcej cierpienia, a dziecko i rodzice chcą wrócić do domu. Chcą znaleźć się w znanym sobie otoczeniu, blisko własnego łóżeczka i zabawek oraz najbliżej rodziny. Z daleka od szpitalnego hałasu i aparatury. Bo w domu dzieci mniej się boją… - dodaje fundacja.

Na stronie wydarzenia możemy przeczytać również, "że drugim obszarem działalności Fundacji jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w Centrum Opieki Dziennej, czyli w takim „specjalistycznym przedszkolu”, które zostało otwarte w czerwcu 2017 roku. Nasza Fundacja nie miałaby możliwości działania, Centrum Dziennej Opieki nie miałby szansy powstać, a tyle dobra nie miałoby szansy się wydarzyć bez pomocy ofiarnych i wrażliwych osób."

- Jedną z nich jest Mela Koteluk, która pierwszy raz przyjechała do Świetlikowa podczas jego budowy. Wsparła nas biorąc udział w sesji do kalendarza charytatywnego, a z okazji 10-lecia naszej Fundacji, wraz z Sebastianem Riedlem wykonała piękny, jubileuszowy koncert - Wspominają działacze Świetlikowa.

Link do wydarzenia facebook.pl

Bilety zakupić można na cavatinahall.pl

Mela Koteluk charytatywnie, w Cavatina Hall

Zac / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj