Wiadomości

  • 5 czerwca 2024
  • dzisiaj, 12:30
  • wyświetleń: 3938

Strefa kibica na bielskim Rynku rusza z kopyta. Pierwszy mecz już w niedzielę

BBOSiR zaprasza na wspólne oglądanie wszystkich meczów reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2024. Ponadto odbędą się również transmisje półfinałów i finału turnieju. Inauguracja strefy już w niedzielę, (16 czerwca) zagra: Polska - Holandia.

Mecz Polska - Szwajcaria w pszczyńskiej strefie kibica - 25.06.2016 r.
Strefa kibica na bielskim Rynku rusza z kopyta. Pierwszy mecz już w niedzielę - zdj. ilustracyjne · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 15:00, ale organizator zaprasza kibiców już od 14.00. Strefa Kibica na bielskim Rynku otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą wspólnie przeżywać emocje.

Na kibiców będą czekać również: gigantyczny ekran LED o wymiarach 6 m x 3,5 m,
nagłośnienie na najwyższym poziomie, atmosferę kibicowskiego święta, konkursy i animacje przed meczami, strefę gastronomiczną z jedzeniem i napojami.

Kolejne mecze odbędą się:

  • Polska - Austria, 21.06 godz. 18:00
  • Polska - Francja, 25.06, godz. 18:00


W razie awansu Polaków, kolejne mecze również będą dostępne w Strefie.
Półfinały zaplanowane są na 9 i 10 lipca, a finał 14 lipca.

Wstęp do strefy jest darmowy, liczba miejsc jest ograniczona. W Strefie Kibica obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych.

Przypominamy, że wszystkie informacje na temat nadchodzących wydarzeń znajdziecie w naszym redakcyjnym kalendarzu "Co, gdzie, kiedy?".

raz, Zac / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.