bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2013
  • wyświetleń: 1904

Ratusz przyjmuje już deklaracje

Od dnia 4 marca do 29 marca będą przyjmowane deklaracje za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W tym celu przy Placu Ratuszowym 6, na 1 piętrze (pokój 111) uruchomiono 3 dodatkowe stanowiska do obsługi interesanta.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane deklaracje właścicieli nieruchomości niezamieszkałych (DGO-2, działalność gospodarcza, instytucje, itp.) oraz właścicieli nieruchomości wielolokalowych, w których zarząd lub zarządca został wybrany (DGO-1, deklaracje składa tylko zarząd spółdzielni lub zarządca wspólnoty).

Następnie, po 15 marca, deklaracje będą mogli składać właściciele tzw. domów jednorodzinnych oraz właściciele nieruchomości wielolokalowych, w których zarząd lub zarządca nie został wybrany (DGO-3, deklaracje składają właściciele i współwłaściciele). Wzór deklaracji DGO-3 zostanie opublikowany w terminie późniejszym. Termin składania deklaracji DGO-3 upływa 30 kwietnia.

Formularze deklaracji DGO-1 i DGO-2 wraz z załącznikami oraz objaśnieniami można pobrać na stronie internetowej www.czystemiasto.bielsko-biala.pl.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.