
Wiadomości
- 30 maja 2024
- wyświetleń: 1190
Zmiana rozkładu jazdy MZK w związku z Bożym Ciałem
Za nami:
Już w ten czwartek, 30 maja, obchodzimy Boże Ciało. Tego dnia autobusy komunikacji miejskiej będą jeździć tak jak w niedzielę, a w piątek skorzystamy z rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze wakacji.

30 maja, w czwartek, będą obowiązywać niedzielne rozkłady jazdy autobusów MZK. Oznacza to, że częstotliwość kursów może być zmniejszona, a niektóre linie mogą zostać zawieszone.
W piątek, 31 maja, autobusy wrócą do rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze wakacyjne. Należy jednak pamiętać, że na niektórych liniach (12, 24, 27, 28, 31, 34, 35L, 56, 57) część kursów nie będzie realizowana, a linia D zostanie całkowicie zawieszona.
W weekend 1-2 czerwca autobusy będą kursować bez zmian, zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty i niedziele.
ZOBACZ TAKŻE
(1).jpg)
Nowy rozkład jazdy Kolei Śląskich. Powraca połączenie Bielsko-Biała - Zakopane

[FOTO, WIDEO] Komunikacja Miejska wprowadza przystanki na żądanie. Zmiany wejdą w życie w marcu

Od 4 stycznia będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy linii nr 53

Utrudnienia drogowe: tymczasowa organizacja ruchu na ul. Piastowskiej

Ścieżki rowerowe w Bielsku-Białej. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej

Uwaga na fałszywy profil! Ktoś podszywa się pod Komunikację Miejską w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.