bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2013
  • wyświetleń: 2836

Dwie ucieczki z miejsca wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do dwóch wypadków z udziałem pieszych doszło we wtorek na powiatowych drogach. Kierujący potrącili piesze i nie udzielając im pomocy odjechali z miejsc zdarzenia.

Do pierwszego wypadku doszło około 13.45 w Czechowice-Dziedzicach na ul. Legionów, gdzie w okolicy skrzyżowania z ul. Jodłową kierujący potrącił 18-letnią czechowiczankę.

Do kolejnego wypadku, w którym ucierpiała 14-letnia bielszczanka doszło około 20.40 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ul. Międzyrzeckiej i Twórczej. Ranna nastolatka przechodziła przez przejście przy włączonym zielonym świetle dla pieszych. Poszkodowana zapamiętała, że sprawca - starszy mężczyzna, kierował najprawdopodobniej Jeepem koloru złotego.

Kierowcy nie zatrzymali się, aby udzielić rannym pomocy i odjechali z miejsc tych zdarzeń. Na skutek potrącenia poszkodowane doznały obrażeń ciała. Przewieziono je do szpitala.

Wszelkie informacje o sprawcach tych wypadków prosimy kierować do Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj