bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2013
  • 16 marca 2013
  • wyświetleń: 2610

Bezpłatne warsztaty rehabilitacyjne

Za nami:

16 marca o godzinie 9.30 w Gabinecie Rehabilitacji "RehaBB Daniel Kawka" odbędą się darmowe warsztaty dla pacjentów. Tematyką spotkania będzie omówienie możliwości stymulowania uszkodzonego mózgu w warunkach domowych.

Warsztaty skierowane są głównie do pacjentów po udarze mózgu, urazie czaszkowo-mózgowym, z SM oraz Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

Podczas warsztatów zostaną omówione techniki stymulujące plastyczność mózgu oparte na najnowszych doniesieniach naukowych. Będą to między innymi terapia lustrzana oraz terapia wymuszona koniecznością. Pokazane zostaną również sposoby stymulacji przy wykorzystaniu najnowszych technologii takich jak konsola Xbox Kinect. Wszystkie techniki pacjenci będą w stanie samodzielnie powtórzyć w domu.

Podczas spotkania zostaną również przedstawione historie niezwykłych ludzi, którzy dzięki ogromnemu samozaparciu i woli walki funkcjonują w społeczeństwie oraz uprawiają sport pomimo dużych uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego.

Będzie również czas na luźną dyskusję i pytania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy spotkania proszą o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu: 606 300 315 bądź mailowo: kontakt@rehabb.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.