Wiadomości

  • 6 maja 2024
  • wyświetleń: 848

Usuwają "graffiti", nielegalne ogłoszenia i naklejki. Na prace pozwoliła wiosenna pogoda

Wiosenna pogoda pozwoliła w minionych dniach na przyspieszenie prac związanych z corocznie prowadzoną akcją kompleksowego mycia i sprzątania przystanków autobusowych w Bielsku-Białej. Do tej pory wyczyszczono już ponad 140 wiat przystankowych, a cała akcja pozimowego mycia obejmie w sumie 282 wiaty oraz 4 wolnostojące gabloty rozkładowe.

Usuwają "graffiti", nielegalne ogłoszenia i naklejki. Na prace pozwoliła wiosenna pogoda
Usuwają "graffiti", nielegalne ogłoszenia i naklejki. Na prace pozwoliła wiosenna pogoda · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Prowadzone prace polegają na dokładnym wyczyszczeniu wodą pod ciśnieniem: szyb, siedzisk, oparć, gablot rozkładowych i reklamowych oraz zadaszeń wiat. Oprócz typowych zabrudzeń usuwane są także "graffiti", nielegalne ogłoszenia i naklejki. Prace porządkowe obejmują nie tylko same wiaty przystankowe ale także obszar peronu przystankowego.

Oprócz kompleksowego mycia wiat prowadzone są przez cały rok także prace interwencyjne w poszczególnych lokalizacjach np. w sytuacji zgłoszenia przez pasażerów zabrudzenia wiaty czy też konieczności usunięcia graffiti.

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.