bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2013
  • wyświetleń: 2537

Libacja z tragicznym finałem

W środę w nocy doszło do zabójstwa 59-letniego bielszczanina. Mundurowi z komisariatu II zatrzymali osobę podejrzaną o to przestępstwo - 66-letniego mieszkańca Bielska-Białej.

Do zdarzenia doszło w jednym z prywatnych domów w bielskiej Kamienicy. Mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie starszy z nich ugodził nożem swojego sąsiada w okolice klatki piersiowej. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o zabójstwo. Badanie stanu trzeźwości 66-latka dało wynik blisko 2,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do śmierci mężczyzny wyjaśniają śledczy z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu oraz prokuratorzy. Za zabójstwo sprawcy może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.