bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2013
  • wyświetleń: 2048

Pijaństwo na bielskich drogach

Ponad 2,5 promila alkoholu miał we krwi 57-letni kierowca Hondy zatrzymany przez policjantów z drogówki na bielskiej ul. Witosa. W poniedziałek policjanci zatrzymali jeszcze trzech innych nietrzeźwych kierowców.

Po południu w Bielsku-Białej na ul. Skromnej w ręce policjantów z komisariatu I „wpadł” 53-letni kierowca Fiata 126p. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. W Szczyrku na ul. Beskidzkiej policjanci z samodzielnego pododdziału prewencji zatrzymali 40-letniego kierowcę Opla Astry, u którego badanie alkomatem wykazało zawartość ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Bielsku-Białej na ul. Sobieskiego, kierowca Toyoty włączając się do ruchu potrącił nietrzeźwego, 26-letniego rowerzystę, który miał we krwi 2,5 promila alkoholu. Na szczęście kierowca jednośladu nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.