bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2013
  • wyświetleń: 1739

Przywłaszczył sobie samochód

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 33-letniego bielszczanina podejrzanego o przywłaszczenie Fiata Pandy i kierowanie tym pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę popołudniem w Szczyrku na ul. Beskidzkiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Fiata. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Szybko okazało się też, że to nie jedyne „grzechy”, które zatrzymany mężczyzna ma na swoim sumieniu.

W czasie sprawdzeń wyszło na jaw, że pojazd którym kierował przywłaszczył przed kilkoma dniami. Właściciel zamierzał sprzedać Fiata Pandę, o czym dowiedział się zatrzymany 33-latek i zaoferował swoją pomoc.

W minioną środę, pod pretekstem sprawdzenia stanu technicznego fiata, wsiadł za kierownicę i ku zaskoczeniu właściciela odjechał w siną dal. Samochód ten użytkował aż do wczoraj, kiedy to został zatrzymany przez policjantów. Za przywłaszczenie pojazdu i kierowanie nim w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.