Wiadomości
- 8 kwietnia 2024
- wyświetleń: 2316
Szalety drogie. Ratusz wybrał firmę, która będzie je utrzymywać
Urząd Miejski w Bielsku-Białej wybrał firmę, która będzie prowadziła i utrzymywała szalety publiczne. Na ten cel z budżetu wydane będzie ponad 64 tysiące złotych.

O utrzymanie i prowadzenie szaletów publicznych przy ul. Olszówka i na Bulwarach Straceńskich przy ul. Górskiej ubiegały się dwie firmy. Wygrał oferent z Bielska-Białej, proponując łączną kwotę 64 200 zł.
Co ciekawe, druga firma złożyła ofertę ponad dwukrotnie droższą - przedsiębiorstwo z Gliwic wyceniło swoje usługi na kwotę 147 222 złotych.
ZOBACZ TAKŻE
Pytanie o przygotowanie miejskich budynków do nowych wymogów energetycznych UE
Apel o „zielony przystanek” przy ul. Wojska Polskiego
Problem z oddaniem odpadów zielonych w PSZOK przy ul. Straconki. Pytania o zasady systemu
18 czerwcaProtest przeciwko budowie ogromnego centrum danych. Mieszkańcy alarmują o skutkach inwestycji
Będzie więcej porządku przy bielskich drogach. Miasto wprowadza nowy harmonogram koszenia
Radny apeluje o uproszczenie zgłaszania inwazyjnych roślin. Chodzi m.in. o rdestowca
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











