Wiadomości

  • 28 marca 2024
  • wyświetleń: 356

Piątka licealistek działa na rzecz schroniska. Projekt "Pet Alert"

Milena, Amelia, Ania, Weronika i Monika to piątka dziewczyn biorąca udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, w ramach której tworzą projekt społeczny "Pet Alert", który wspiera lokalne schronisko "Reksio" w Bielsku-Białej. Dziewczyny chodzące do różnych szkół połączyły siły, aby wspólnie działać na rzecz zwierząt w schronisku.

received 782305123446470


Ich projekt ma na celu wsparcie finansowe i rzeczowe Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Zależy im na poprawie komfortu życia zwierząt z tego schroniska, poprzez organizację zbiórek pieniężnych i zbiórek darów rzeczowych. Zbiórki pieniężne przeprowadzają we współpracy z zaprzyjaźnioną ze schroniskiem fundacją - Psia Ekipa. Oprócz zbiórek promują i zachęcają ludzi do adopcji zwierząt z tego schroniska, poprzez udostępnianie ich zdjęć na swoim Instagramie. Poprzez Social Media edukują również na temat odpowiedzialnej i świadomej adopcji oraz odpowiedniej opieki nad zwierzętami.

Uczennicom zależy na tym, aby jak najwięcej zwierząt miało ciepły i kochający dom. Każde zwierzę zasługuje na miłość i dobre traktowanie!

Licealistki zachęcają do zajrzenia na social meedia projektu:

kr / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.