
Wiadomości
- 18 marca 2024
- wyświetleń: 1920
[FOTO] Sarna wpadła do stawu i zaplątała się w sznurki. Zwierzęciu pomogli strażacy
W niedzielę 17 marca w godzinach popołudniowych strażacy interweniowali na terenie stawów na granicy Bestwiny i Czechowic-Dziedzic. Dyżurny centrum powiadamiania ratunkowego przyjął zgłoszenie o treści: "Sarna wpadła do stawu około 20 metrów od brzegu, chyba jest zaplątana w jakieś sznurki i nie może się oswobodzić".
Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, zaplątane zwierzę znajdowało się w stawie około 30 metrów od brzegu. Strażacy zabezpieczeni w suche skafandry uwolnili sarnę i wyciągnęli ją na brzeg.
- Zwierzę ze względu na duże wycieńczenie nie było w stanie stanąć na własne nogi, dlatego przekazano je do Ośrodka Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom - podają bielscy strażacy.
ZOBACZ TAKŻE

[WIDEO] Burzowa noc nad Bielskiem-Białą. Strażacy interweniowali 26 razy

[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej ćwiczyli gaszenie pożaru i ewakuację w zakładzie Nemak

OSP z Mikuszowic Śląskich będzie mieć nowy wóz. Jest decyzja MSWiA

Pożar sprzętu zrywkowego w Jaworzu. Ogień wybuchł przy szlaku na Błatnią

[FOTO] Odznaczenia, podziękowania i przekazanie nowych wozów. Za nami Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Bielscy strażacy przeprowadzili ćwiczenia „KOLEJ 2025” na stacji w Czechowicach-Dziedzicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.