bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2013
  • 10 marca 2013
  • wyświetleń: 4858

Kamil Bednarek w Klubie Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

10 marca (niedziela) Klub Klimat zaprasza na koncert Kamila Bednarka. Początek koncertu o godzinie 19.00. Bilety - 20 zł (w przedsprzedaży) i 30 zł (w dniu koncertu), do nabycia w recepcji Klubu Klimat od 20 lutego.

kamil bednarek


Kamil Bednarek, znany również jako MaccaBraa, to wszechstronnie uzdolniony wokalista, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. Począwszy od 2008 roku przez cztery lata śpiewał w formacji Star Guard Muffin, od 2012 roku występuje w zespole sygnowanym swoim nazwiskiem.

Jego ostatnia płyta "Jestem" została entuzjastycznie przyjęta przez fanów i krytyków. W 2010 roku Kamil Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu "Mam talent!", gdzie po finałowym wykonaniu "Is This Love" Boba Marleya zdobył II miejsce.

Na początku 2012 roku muzyk wygrał program telewizyjny "Bitwa na Głosy", w którym opiekował się grupą wokalistów z Brzegu - swojego rodzinnego miasta.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj