bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2013
  • wyświetleń: 5298

Samobójca chciał skoczyć z parteru

Zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenia usłyszał 27-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który groził policji, że wyskoczy z parteru.

Policjanci z komisariatu II zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ul. Sterniczej. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej mąż usiłuje popełnić samobójstwo. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, zastali mężczyznę, który stał na parapecie mieszkania usytuowanego na parterze i krzyczał, że zaraz wyskoczy...

Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika. Sprawca nie zamierzał się jednak poddawać bez walki. Szarpał się i wyrywał, usiłował uderzać policjantów pięściami i kopać. Zwracał się do nich wulgarnymi słowami. Zakuto go w kajdanki i przewieziono do policyjnego aresztu.

Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko 2,5 promila alkoholu. Nazajutrz usłyszał zarzuty przestępstw, za które grozi mu teraz do 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.