bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2013
  • wyświetleń: 3751

Ferie zimowe na półmetku - foto

Rozpoczął się drugi tydzień ferii zimowych. Urząd Miejski w Bielsku-Białej podsumował pierwszą część międzysemestralnej przerwy, podczas której nie zabrakło zajęć rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży.

Do tej pory uczestnicy akcji mogli skorzystać z nauki jazdy na łyżwach i na nartach czy zapoznać się podstawami gry w hokeja. Sporym zainteresowaniem cieszą się turnieje gier zespołowych takich jak piłka nożna halowa czy koszykówka, a także zajęcia z nauki pływania.

Po raz pierwszy na hali pod Dębowcem odbyły się zawody o mistrzostwo Bielska-Białej w piłkarzykach stołowych. Udział w rozgrywkach wzięło 29 zespołów tj. ponad 160 osób. Niezwykle wyglądał również walentynkowy bal przebierańców na łyżwach, który odbył się w hali przy ulicy Karbowej.

Ferie zimowe na półmetku · fot. UM Bielsko-Biała


Pierwszy tydzień ferii zakończył turniej badmintona szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców, który odbył się w hali Ośrodka „Victoria”. Warto podkreślić, że z zajęć do tej pory codziennie korzystało ponad 250 młodych uczestników.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.