Wiadomości

  • 15 lutego 2024
  • 4 marca 2024
  • wyświetleń: 17582

[ZDJĘCIA] SnowFest Festival 2024 w Szczyrku. Mega impreza dla fanów muzyki i sportów zimowych

W piątek i w sobotę - 1 i 2 marca w Szczyrku trwał SnowFest Festival 2024 Powered By TAURON. To święto dla fanów muzyki oraz sportów, który przyciąga tłumy miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych i podniebnych akrobacji i pysznego jedzenia, więc nie mogło nas tam zabraknąć.

SnowFest Festival 2024 Powered By TAURON - 1.03.2024 · fot. Sandra Szuta / bielsko.info


Relacja z pierwszego dniaTo był dzień pełen muzycznych wrażeń! Pierwszy dzień SnowFest 2024 przeszedł do historii jako wybuchowa mieszanka stylów, która rozgrzała mroźne powietrze Szczyrku! Na głównej scenie festiwalu wystąpili artyści, którzy nie potrzebują szczególnego wprowadzenia w polskiej scenie muzycznej. Gooral, z jego etno-elektronicznym brzmieniem, wprowadził publiczność w stan euforii swoimi energetycznymi utworami. Kaliber 44, legenda polskiego hip-hopu, przypomniała wszystkim o swojej niekwestionowanej pozycji w kulturze muzycznej, serwując klasyki, które zna każdy fan gatunku. Gwiazdą wieczoru był jednak DJ set Rudimental, którzy z elektryzującym zestawem hitów sprawił, że tłum nie opuszczał parkietu aż do ostatnich dźwięków. To był dzień pełen energii i niezapomnianych emocji, które tylko muzyka na żywo potrafi dostarczyć!

SnowFest Festival 2024 Powered By TAURON - 02.03.2024 · fot. Sandra Szuta / bielsko.info


Relacja z drugiego dniaDrugi dzień SnowFest 2024 potwierdził, że ten festiwal to nie tylko muzyczna uczta, ale również sportowe emocje na najwyższym poziomie. Główną scenę opanowali artyści, którzy zaskoczyli różnorodnością i energią swoich występów. ŚW. BASS zaserwował mocne basowe brzmienia, które rozruszały każdego fanu elektroniki. LORDOFON kontynuował muzyczną podróż, wprowadzając tłum w stan głębokiego transu swoim unikalnym stylem. Jednak to duet PRO8L3M był gwiazdą wieczoru, wprawiając publiczność w osłupienie swoją charakterystyczną mieszanką rapu i elektroniki.

W przerwach między koncertami, uwaga skupiła się na zawodach SnowFest Games 2024. W konkurencji FIS Rails, zarówno zawodniczki jak i zawodnicy w kategoriach Freeski i Snowboard, zaprezentowali publiczności swoje umiejętności, wykonując spektakularne tricki na hopach i poręczach. To był prawdziwy pokaz sportowej rywalizacji i adrenaliny!

Festiwal trwał do godziny 5 rano, a festiwalowicze bawili się do białego rana, nie opuszczając namiotu pod sceną Jelenia, gdzie rytm muzyki nie ustawał ani na moment. To była noc pełna niezapomnianych wrażeń, które na długo zostaną w pamięci uczestników.

ar, kr, sid / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.