bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 lutego 2013
  • 22 lutego 2013
  • wyświetleń: 3075

Abolicja ZUS - spotkanie w piątek

Za nami:

Bezpłatne szkolenie na temat umorzenia długu z tytułu zaległych składek wobec ZUS odbędzie się w Bielsku-Białej w piątek 22 lutego.

- Zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą, które chciałyby skorzystać z możliwości jakie niesie ustawa abolicyjna do odwiedzenia oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego. W trakcie szkolenia oprócz regulacji prawnych objętych ustawą abolicyjną, specjaliści ZUS odpowiadać będą na pytania uczestników związane ze stosowaniem przepisów ustawy. Będą też udzielać wskazówek i wyjaśnień dotyczących składania wniosków o umorzenie należności oraz innej niezbędnej dokumentacji - mówi Helena Stokłosa z bielskiego ZUS.

Będzie również panel wykładowy, w czasie którego wyjaśnione zostaną wszelkie wątpliwości związane z możliwością skorzystania z abolicji dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 lutego o godzinie 10.00 w siedzibie ZUS przy ul. Krasińskiego 34 (IV piętro, sala nr 431 a).

new / bielsko.info
źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.