bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2013
  • wyświetleń: 2711

Internetowy nabór do przedszkoli

25 lutego rozpoczyna się elektroniczny nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Bielsku-Białej na rok 2013/2014.

W celu usprawnienia rekrutacji do placówek po raz kolejny Miejski Zarząd Oświaty uruchamia nabór drogą elektroniczną. Elektroniczny system wspomaga rodziców w całym procesie rekrutacji - od wyboru placówki, poprzez wypełnienie wniosku aż do uzyskania końcowych wyników rekrutacji. W celu zapisu dziecka do przedszkola należy wypełnić elektroniczną kartę zgłoszenia znajdującą się na stronie internetowej pod adresem www.bielsko-biala.nabory.pl.

Co najważniejsze nie jest brana pod uwagę kolejność zgłaszanych wniosków, obowiązują jednolite kryteria naboru. Można wybrać maksymalnie trzy placówki, z czego dwie jako placówki rezerwowe w przypadku nie zakwalifikowania się do placówki pierwszego wyboru (z powodu braku miejsc).

Więcej szczegółów na ten temat odnaleźć można na stronie internetowej www.mzo.bielsko.pl.

ab / bielsko.info
źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.