Reklama

Wiadomości

  • 31 stycznia 2024
  • 2 lutego 2024
  • wyświetleń: 2199

Muzyka gigantów metalu w bielskim RudeBoy Club. Mamy dla Was bilety!

The Legacy to jedyny polski tribute band hołdujący twórczości zespołu Iron Maiden, brytyjskiej legendzie heavy metalu. Pod koniec marca ich show będzie można zobaczyć w bielskim klubie Rude Boy, a na scenie zagra też najlepszy polski coverband Metalliki.

The Legacy, coverband Iron Maiden, zagra w bielskim klubie RudeBoy
The Legacy, coverband Iron Maiden, zagra w bielskim klubie RudeBoy · fot. facebook.com/TheLegacy.of.IronMaiden


Line-up uzupełni koncert bielskiej heavy metalowej formacji Livgardet, która w styczniu opublikowała swój debiutancki singiel "Don't look back" i przymierza się do wydania pierwszego albumu.

The Legacy to kapela, którą tworzą koledzy z metalowego muzycznego podwódka - wokalista Jasiek Popławski (znany z zespołów The Kroach i Wolf Spider), gitarzyści Bartek Sadura (występujący też w Ceti i Corruption) i Kuba Kaczmarek (Ceti), perkusista Piotr Szpalik (Polish Metal Alliance, Ceti, Orgasmatron) oraz basista Tomek Targosz (Polish Metal Alliance, Ballbreeaker, Ceti).

W trakcie występu usłyszymy utwory z całej dyskografii Iron Maiden, ale z naciskiem na album "Powerslave" legendarnych Brytyjczyków, który w tym roku obchodzi 40-lecie wydania.

Aloholica jest uznawana za najlepszy polski coverband słynnej czwórki z San Francico. Powstał w 2004 roku i przez trzynaście lat grała tylko utwory Metalliki. Status quo zmienił się w 2017 roku, gdy Wojciech Sasim Sasimowski, Marcin Kęda Kędzierski, Michał Misiek Flak i Michał Misqot Skotniczy postanowili wydać swój debiutancki album zawierający autorskie kompozycje. Następcą "Sub Zero" stał się w 2023 roku drugi longlplej kwartetu - "F.E.A.R.".

Tak się składa, że w tym roku przypada również 40-lecie albumu "Ride the Lightning" Hetfielda i spółki, więc można spodziewać kilku numerów z tego klasycznego krążka w wykonaniu Alcoholiki.

Skład uzupełni wspomniany Livgardet - to kwintet z Bielska-Białej, który chociaż koncertuje już udanie od kilku lat, to swoim pierwszym singlem podzielił się 23 stycznia. "Don't look back" można posłuchać na Spotify.

Bilety można kupić tutaj.

KonkursPlakatbb pdf page 0001

kr / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj