Wiadomości

  • 14 lutego 2013
  • 28 marca 2013
  • wyświetleń: 2691

14. Festiwal Sacrum in Musica

Za nami:

W dniach od 8 do 11 kwietnia odbędzie się 14. edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej na Podbeskidziu - Sacrum in Musica.

Croydon Sda Gospel Choir
11 kwietnia odbędzie się koncert londyńskiego chóru gospel - Croydon Sda Gospel Choir


Uroczyste otwarcie festiwalu rozpocznie się koncertem inauguracyjnym w wykonaniu Bielskiej Orkiestry Festiwalowej oraz Chóru Młodzieżowego "Resonans Con Tutti".

Podczas koncertu będzie można usłyszeć fragmenty dzieł kompozytorów muzyki sakralnej. Koncert inauguracyjny odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 18.00 w kościele pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka, na osiedlu Karpackim.

We wtorek, 9 kwietnia o godzinie 18.00, w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert Muzyki Żydowskiej. Wystąpi Danuta Stankiewicz z zespołem muzycznym i śpiewakami. Po koncercie będzie miało miejsce otwarcie wystawy pokonkursowej "Dekalog - droga życia".

W środę, 10 kwietnia, w kościele ewangelicko - augsburskim Zbawiciela przy placu ks. Marcina Lutra, odbędzie się koncert z udziałem bułagarskiego chóru The Great Voices of Bulgaria.

Ostatniego dnia festiwalu, w czwartek, 11 kwietnia, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli odbędzie się koncert muzyki gospel w wykonaniu angielskiego Croydon Sda Gospel Choir.

Bilety na koncert w BCK w cenie 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Na pozostałe koncerty - 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

lik / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj