bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2013
  • 16 lutego 2013
  • wyświetleń: 2419

Obrońcy zwierząt znowu w akcji

Za nami:

16 lutego punktualnie w południe przy pomniku Reksia odbędzie się happening antyfutrzarski. Obrońcy zwierząt będą namawiać bielszczan do pisania... kartek pocztowych.

plakat


- Chcemy dać mu wyraz swojego sprzeciwu wobec hodowania i zabijania zwierząt dla ich futer! Chcemy wprowadzenia w Polsce zakazu hodowli zwierząt na futra, a do tego potrzebne są nam zmiany w myśleniu rządzących naszym krajem - mówi Alicja Czerwińska z grupy Vege Inicjatywa.

Inicjatorzy akcji będą namawiać bielszczan do napisania kilku słów sprzeciwu wobec hodowli zwierząt na futra. Kartki pocztowe zostaną odesłane do organizatora akcji - Stowarzyszenia Otwarte Klatki i Koalicji Antyfutro, a następnie przekazane do Kancelarii Premiera.

- Jeśli ktoś nie będzie mógł dotrzeć na akcję, a chce ją wesprzeć, pocztówki będzie można wypisać w sklepiku "Zdrowe smaki i aromaty" na ul. 11 Listopada, nieopodal Reksia - dodaje organizatorka akcji.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.