bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 lutego 2013
  • wyświetleń: 1671

Nocny spacer pijanej matki

Widok zataczającej się kobiety, która szła w środku nocy bielską ul. Wałową z dwiema małymi dziewczynkami, zaniepokoił strażników miejskich. Zatrzymali kompletnie pijaną 34-latkę i przekazali ją w ręce policyjnych wywiadowców. Kobieta miała we krwi 2,3 promila alkoholu.

We wtorek tuż po północy strażnicy patrolujący centrum miasta zwrócili uwagę na kobietę z dwiema małymi dziewczynkami. Matka dziewczynek ledwo trzymała się na nogach, zataczała się i miała problemy z utrzymaniem równowagi. Strażnicy ujęli kobietę i przekazali ją w ręce policyjnych wywiadowców. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymana miała we krwi 2,3 promila alkoholu.

Funkcjonariusze zatroszczyli się o los kompletnie pijanej kobiety i jej małych córeczek. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono ojca dzieci, który przejął nad nimi opiekę. Szczegółowe okoliczności tej sprawy wyjaśniają policjanci z komisariatu III. Jeśli okaże się, że poprzez swoje nieodpowiedzialne postępowanie 34-latka mogła narazić życie i zdrowie swoich córek, grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.