bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 lutego 2013
  • wyświetleń: 1959

Chciał przywłaszczyć sobie kufel

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 24-letniego bielszczanina, który w barze ukradł kufel z piwem. Kiedy jeden z klientów zareagował na prośbę barmanki o pomoc w ujęciu złodzieja, został tak dotkliwie pobity przez sprawcę, że doznał złamania nosa.

W bielskim barze przy Partyzantów mężczyzna zakupił piwo. Widać kufel, do którego barmanka nalała trunek wydał mu się na tyle atrakcyjny, że od razu rzucił się z nim do ucieczki. Barmanka wszczęła alarm i poprosiła o pomoc pozostałych klientów.

Jeden z nich rzucił się w pościg za złodziejem. Kiedy go dogonił, pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której sprawca zaatakował zatrzymującego go mężczyznę. Pobił go tak dotkliwie, że złamał mu nos z przemieszczeniem. „Ucierpiał” też zrabowany kufel, który stłukł się w drobny mak.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci szybko zatrzymali napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała 52-latka, za co grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.