bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 lutego 2013
  • wyświetleń: 1379

Pił, a potem pobił gospodarza

52-letni gość jadł i pił alkohol na koszt gospodarza, ale zamiast okazać wdzięczność za gościnę pobił i okradł 69-letniego właściciela mieszkania. Kilkadziesiąt minut później sprawca został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców. Odpowie za rozbój, za co grozi mu do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Akademii Umiejętności. Mężczyźni wspólnie biesiadowali. Spożywali alkohol, który stawiał właściciel mieszkania. W pewnym momencie 52-latek stał się wyjątkowo agresywny. Zaczęło się od ostrej wymiany zdań, a skończyło na rękoczynach. Sprawca pobił starszego mężczyznę i skradł mu mu gotówkę i bilety autobusowe.

Powiadomieni o zdarzeniu policyjni wywiadowcy zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty rozboju. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.