bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2013
  • wyświetleń: 1616

W klubie pobili i okradli 20-latka

Do pięciu lat więzienia grozi 19-letniemu mieszkańcowi powiatu bielskiego i jego o rok młodszemu koledze, którzy nie dość, że okradli 20-latka, to jeszcze go pobili. Do zdarzenia doszło w sobotnią noc w klubie rozrywkowym w centrum Bielska-Białej.

Łupem rabusiów padł telefon komórkowy wart 300zł. Kiedy okradziony mężczyzna próbował odzyskać swoją własność, sprawcy rzucili się na niego z rękami i dotkliwie pobili. Chwilę później zatrzymali ich ochroniarze i przekazali w ręce policjantów. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1-2 promili alkoholu. Dzisiaj policjanci z komisariatu III przedstawią zatrzymanym zarzuty przestępstw, za które grozi im do 5 lat za kratami.

O ile okradziony mężczyzna może mówić o szczęściu, bo dzięki szybkiej reakcji pracowników ochrony udało mu się odzyskać swój telefon, to z pewnością nie powiedzą tego trzej inni klienci bielskiego lokalu przy ul. Cyniarskiej.

Grasujący tam kieszonkowiec wykorzystał nieuwagę swoich ofiar, które zajęte zabawą zapomniały o starannym zabezpieczeniu swojego mienia. Tak było w przypadku 18-latki, która straciła portfel z dowodem osobistym, kartą płatniczą i gotówką w kwocie 200zł. W podobnych okolicznościach portfel straciła też 18-letnia klientka tego lokalu. Złodziej ukradł także torebkę, którą niefrasobliwa właścicielka pozostawiła w loży. Wraz z torebką zginęły dokumenty i kosmetyki.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.