Wiadomości
- 24 grudnia 2023
- wyświetleń: 1585
Zebrali 24 tony żywności. Trafi do potrzebujących
Caritas diecezji bielsko-żywieckiej zorganizował przedświąteczną akcję "Tak. Pomagam!", w trakcie której prowadzona była zbiórka żywności o długim terminie przydatności do spożycia. Zaangażowało się w nią aż 1270 wolontariuszy.

W trakcie kampanii odbywającej się już po raz 23. zebrano 24 tony żywności w supermarketach, sieciach handlowych czy sklepach osiedlowych na terenie całej diecezji. W ten sposób powstało 3210 paczek dla potrzebujących.
ZOBACZ TAKŻE
Za nami jubileuszowy Przegląd Pieśni Patriotycznej w Bielsku-Białej
Caritas diecezji bielsko-żywieckiej ponownie liderem ogólnopolskiej zbiórki „Tak. Pomagam!”
[FOTO] Transport pomocy z Podbeskidzia dotarł do Lwowa i Chmielnika
[FOTO] Akatyst ku czci Bogurodzicy w bielskiej katedrze
20 czerwcaBielski Marsz Równości przejdzie ulicami miasta. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu
JutroBKS Stal Bielsko-Biała zagra o Superligę. Decydujące baraże przed zespołem
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







