bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2013
  • 10 lutego 2013
  • wyświetleń: 2391

Bielskie firmy laureatami konkursu

Sześć firm z Podbeskidzia może się pochwalić certyfikatami Solidna Firma. Na tegorocznej liście laureatów szczebla regionalnego znalazło się 38 przedsiębiorstw prowadzących działalność w województwie śląskim.

Wyróżnienia otrzymują przedsiębiorstwa, które odznaczają się uczciwością, rzetelnością i wiarygodnością, zachowując przy tym wszystkie zasady etyki biznesowej. Certyfikaty przyznawane są w ramach ogólnopolskiego Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

Jego celem jest między innymi: promowanie najlepszych firm jako partnerów dla konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, a także tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne, propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych.

Certyfikaty otrzymały trzy firmy z Bielska-Białej: Bielskie Zakłady Obuwia Befado, Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów Befared oraz Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT. Jeden z certyfikatów trafił do Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Czechowicach-Dziedzicach. Podobne wyróżnienia otrzymały: Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski w Świętoszówce oraz firma Dart- Pol z Pszczyny.

ab / bielsko.info
źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.