Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2023
  • 19 grudnia 2023
  • wyświetleń: 34551

[FOTO] Tłumy w centrum Bielska-Białej. Za nami Święta na Starówce

Od 15 do 17 grudnia w centrum Bielska-Białej trwały "Święta na Starówce". Przygotowano szereg atrakcji, a świąteczny klimat zapewniły piękne iluminacje.

Święta na Starówce - 17.12.2023 · fot. Michalina Herzog Fotografia


Na Rynku Starego Miasta znajdowały się stoiska gastronomiczne, zaplanowane zostały również dwie dyskoteki z Radiem Bielsko. Z kolei Placu Wojska Polskiego odbywały się koncerty wielu kapel i artystów: Tomasza Lewandowskiego i SzeSzeMy, Big Bandu Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko, This Cover Band, zespołu wokalno-instrumentalnego DK Włókniarz, Kapeli No To Hop z Domu Kultury w Wapienicy, Chóru Gospel z Domu Kultury w Olszówce oraz gwiazdy - Kayah!

Święta na Starówce - 16.12.2023 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM BB


Na Placu Ratuszowym odbywał się Świąteczny Jarmark w Białej, otwarta została też mikołajkowa strefa dla dzieci. W Ratuszu z kolei zaplanowano bezpłatne warsztaty dla dzieci ze zdobienia bombek choinkowych, robienia ozdób z recyklingu, bielmarowych pierników czy ekologicznych kosmetyków.

Święta na Starówce - 15.12.2023 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury

kr, mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.