bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 lutego 2013
  • 6 lutego 2013
  • wyświetleń: 3351

ATH dla przyszłych informatyków

Za nami:

Wydział Zarządzania i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej zaprasza w środę 6 lutego na Dzień Otwarty.

harmonogram dnia otwartego

ATH, szkoła wyższa, studia
ATH w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Wydarzenie to adresowane jest do uczniów szkół, dla których uczelnia może stać się miejscem, w którym zdobywać będą wiedzę, umiejętności i kompetencje potrzebne w przyszłości do podjęcia pracy zawodowej.

Celem Dnia Otwartego jest nie tylko prezentacja oferty edukacyjnej Wydziału Zarządzania i Informatyki, ale również zapewnienie uczniom możliwości wzięcia czynnego udziału w specjalnie na ten dzień przygotowanych warsztatach i wykładach. Warsztaty będą prowadzone zarówno przez pracowników wydziału, studentów, jak i przedstawicieli firm działających na rynku lokalnym.

W czasie Dnia Otwartego uczestnicy będą mogli także zwiedzić uczelnię, obejrzeć bibliotekę, porozmawiać ze studentami wydziału, uzyskać informacje na temat kierunków studiów, specjalności oraz trybu nauki. Uczniowie otrzymają również ulotki i informatory, w których znajdą wszelkie informacje dotyczące rekrutacji na studia.

- Jesteśmy przekonani, że wizyta w murach naszej uczelni i zapoznanie się z ofertą edukacyjną Wydziału pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej kierunku dalszej edukacji - informuje dr inż. Jolanta Wyród-Wrobel z Wydziału Zarządzania i Informatyki.

ab / bielsko.info
źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.