Reklama

Wiadomości

  • 19 listopada 2023
  • 25 listopada 2023
  • wyświetleń: 7749

Po raz kolejny w centrum Komorowic odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy

Dom Kultury w Komorowicach, Rada Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenie Komorowice zapraszają na V Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia na placu im. Józefa Niemczyka.

komorowicki jarmark bożonarodzeniowy
Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy w 2022 roku


Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy na stałe wpisał się w kalendarz imprez miejskich. Podobnie jak w ubiegłych latach, w trakcie wydarzenia organizowanego przez środowiska lokalne, przewidziano liczne występy artystyczne. Wystąpią dzieci i młodzież z komorowickich przedszkoli i szkół podstawowych, zespoły: Synestezja oraz Synestezja Junior, Kontrasty, Nawrocki oraz Orkiestra Góralska Tomasza Habdasa.

W trakcie imprezy zostaną ogłoszone wyniki konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. Nie zabraknie wizyty Świętego Mikołaja ze smakołykami.

Ponadto na placu odbędzie się kiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych. Swoje stoiska przygotują przedszkola, szkoły, strażacy i organizacje działające w Komorowicach.

Impreza odbędzie się w godzinach 15.00-20.00.

komorowicki jarmark bożonarodzeniowy

st / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.