Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2023
  • wyświetleń: 709

[ZDJĘCIA] Dziesiąta edycja Młodzieżowych Biegów Niepodległości

Trwa świąteczny weekend związany z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. W sobotę 11 listopada od godz.10.30 wystartowały biegi na Stadionie Lekkoatletycznym przy ulicy Jaworzańskiej w Wapienicy.

Młodzieżowe biegi niepodległości w Bielsku-Białej
Młodzieżowe biegi niepodległości w Bielsku-Białej - 11.11.2023 · fot. Michał Dębowski


Dziesiąta edycja Młodzieżowych Biegów Niepodległości przebiegała w trudnych warunkach atmosferycznych. Mimo chłodu i wilgoci jednak około stu dzieci stanęło na starcie. Humor dopisywał. Wszyscy powiedzieli aktywności TAK!

Młodzieżowe biegi niepodległości w Bielsku-Białej
Młodzieżowe biegi niepodległości w Bielsku-Białej - 11.11.2023 · fot. Michał Dębowski


Rywalizacja była zacięta w biegach przedszkolaków i młodszych dzieci na 100 m. Jednak prawdziwe bieganie rozpoczęło się od dystansu 400 m, gdzie najlepsi okazali się Aleksandra Woźniak i Franciszek Wiśniewski. Również na 800 m bieg był wyrównany, a zwyciężyli Małgorzata Tarędź i Tymoteusz Wątroba. Oprócz startów młodzieżowych rozegrano również bieg otwarty na 3 km. Tu najlepsi byli: Elżbieta Kupczak i Szymon Krywult.

Loading...

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.