Wiadomości

  • 3 lutego 2013
  • 14 lutego 2013
  • wyświetleń: 3313

Koncert Renaty Przemyk w Teatrze

Za nami:

14 lutego w Teatrze Polskim odbędzie się koncert Renaty Przemyk

renata przemyk
Renata Przemyk wystąpi 14 lutego w Teatrze Polskim


Renata Przemyk wystąpi z instrumentalistami - Błażejem Chochorowskim grającego na fretlessie, Maciejem Maka grającym na gitarze akustycznej oraz z akustykiem Janem Bąkiem. Artyści sięgają po utwory znane lecz oczywiście w całkowicie odmiennych od pierwowzorów aranżacjach, ale także po lubiane lecz nieco zapomniane.

Podczas koncertu zostaną zagrane utwory z płyty "Renata Przemyk Akustik Trio". Płyta jest dopełnieniem akustycznego projektu koncertowego Artystki pod tym samym tytułem. Renata sięgnęła po utwory znane z jej poprzednich płyt nadając im nowy wymiar. Z akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Klimat płyty jest pełen zaskakujących zwrotów, energii i wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz przekaz wszystkich piosenek, które nabierają zupełnie nowej wartości dla odbiorcy.

Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj