Reklama

Wiadomości

  • 8 listopada 2023
  • 10 listopada 2023
  • wyświetleń: 6994

[FOTO] Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Ukradł drogi telefon, szuka go policja

Policjanci z Bielska-Białej poszukują sprawcy kradzieży dokonanej w przy ul. Żywieckiej, na parkingu sklepu Aldi. Do zdarzenia doszło 11 sierpnia. Mundurowi opublikowali wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wizerunek sprawcy kradzieży telefonu z 11 sierpnia zarejestrowany przez kamery monitoringu · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w 11 sierpnia w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej.

- Nieznany sprawca z zaparkowanego samochodu na parkingu sklepu Aldi dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telefonu marki Iphone 14 Pro Max o wartości 6 tys. złotych. Jak ustalono, mężczyzna wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego poprzez otwarcie tylnych prawych drzwi i zabranie torby z telefonem, w momencie, kiedy właściciel pojazdu przechodził od tylnych lewych drzwi na miejsce kierowcy - relacjonuje st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Stróże prawa opublikowali wizerunek mężczyzny, który dokonał przywłaszczenia telefonu zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 - dodaje st. sierż. Kocur.

Policjanci zapewniają anonimowość.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.