bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 lutego 2013
  • wyświetleń: 5157

Nowy komendant bielskiej policji

Od czwartku bielskim garnizonem dowodzi insp. Bogdan Zaręba. Nowego Komendanta na stanowisko uroczyście wprowadził Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Dariusz Działo, żegnając jednocześnie dotychczasowego szefa bielskich mundurowych insp. Ireneusza Szwargę, który przejął dowodzenie jednostką w Pszczynie.

Bogdan Zaręba, policja
Bogdan Zaręba - nowy komendant · fot. Policja


W uroczystości uczestniczyli zaproszenie goście: prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński, szefowie prokuratur, zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz kierownictwo bielskiego garnizonu.

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Dariusz Działo podziękował insp. Ireneuszowi Szwardze oraz insp. Bogdanowi Zarębie za wyniki osiągane dotychczas w służbie, życząc jednocześnie dalszych sukcesów. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście.

Insp. Bogdan Zaręba do tej pory kierował Komendą Powiatową Policji w Żywcu. Służbę w Policji rozpoczął w 1985r. Od 1989r. kierował bielskim Pododdziałem Prewencji Policji. W roku 2005 awansował na stanowisko komendanta żywieckiego garnizonu.

To nie jedyna zmiana na stanowiskach kierowniczych w bielskiej jednostce. Z dniem 1 lutego I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztof Chrobak, po przejściu procedury konkursowej, awansował na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.