bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2245

Porozumienie z policją

Przedstawiciele Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji oraz Wojewódzkiego Zarząd Ligi Obrony Kraju wspólnie z członkami Klubu Strzeleckiego „Arma-IPA”, będącego częścią International Police Association Region Bielsko-Biała podpisali porozumienie o współpracy.

policja
Przy okazji spotkania wyróżnieni zostali bielscy policjanci. · fot. Policja


Celem współpracy jest wspólne działanie na rzecz obronności państwa i wychowania patriotycznego młodzieży oraz krzewienie pozytywnych postaw.

Uroczystość powiązana z turniejem strzeleckim, była dobrą okazją, aby podziękować działaczom i osobom, które przyczyniły się do rozwoju i umacniania Ligi Obrony Kraju oraz zaangażowanym w niesienie pomocy w myśl zasady „Służyć poprzez przyjaźń”.

Władze Zarządu wyróżniły Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej insp. Ireneusza Szwargę srebrnym medalem „Za Zasługi Dla Ligi Obrony Kraju”. Brązowe medale otrzymali: nadkom. Wiesław Mizia, asp.szt. Mirosław Kołek oraz st.asp. Andrzej Chmiel.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.